Nasza kadra trenerska

Fitness

Anna Bałuka

Trenerka fitness

Sport towarzyszył mi od dziecka, był i jest sposobem wyrażania siebie. Jestem pasjonatką wszelkiego rodzaju ruchu, począwszy od biegów przełajowych, poprzez snowboard i nurkowanie. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się wiele lat temu i doprowadziła mnie do podjęcia decyzji, aby zacząć zarażać swoją pasją do sportu także innych ludzi.
Szczególnym zamiłowaniem darzę trening funkcjonalny deepWORK, którego fanką stałam się od pierwszego szkolenia. Dodatkowo ogromną frajdę czerpię z prowadzenia zajęć wzmacniających, jak i cardio (TBC, Body Shape, Fit Ball, Body Pump, Tabata, Interval, Zdrowy kręgosłup).
Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie doskonalę poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach w całej Polsce.
Podczas zajęć zwracam szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonania, bezpieczeństwo i oddech. Swoim uśmiechem i pozytywną energią, chcę zarazić wszystkich dookoła.
Pragnę, aby moje zajęcia były źródłem satysfakcji i pozytywnego zmęczenia oraz drogą do uzyskania pożądanych efektów.

Ania Baczkowska

Trenerka jogi

Na popołudniowe zajęcia jogi zapraszają Was serdecznie Ania i Marzena. Łącząc płynnie ruch z oddechem będziemy praktykować radość, wygodę i stabilność w asanach. Stopniowo uwolnimy ciało od napięć, celebrując rozluźnienie i pogłębiając koncentrację. Zajęcia będą prowadzone z uwzględnieniem indywidualnych umiejętności i możliwości uczestników.

Ania od kilku lat regularnie praktykuje ucząc się od wspaniałych nauczycieli, których wszystkich nie sposób tu wymienić. Pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc regularnie w warsztatach i obozach, jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Jogi. Ruch jest zdecydowanie jej żywiołem. Uwielbia góry i narciarstwo we wszystkich odsłonach. Na co dzień pracuje zawodowo, pielęgnuje przyjaźnie, zajmuje się Rodziną, ogrodem i domowymi zwierzętami znajdując również czas na naukę gry na pianinie.

Ania i Marzena spotkały się na kursie instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga (AWF Katowice, pod kierownictwem prof. Janusza Szopy).

Agnieszka Mika

Trenerka fitness

Aga Mika licencjonowany trener personalny oraz instruktor fitness. Absolwentka Wyższej Szkoły ,, Edukacja” na kierunku turystyka i rekreacja. Ze sportem związana od ponad 20 lat jako czynny zawodniczka lekkiej-atletyki zdobywała liczne sukcesy zdobywając miejsca na podium w ultramaratonach, biegach przełajowych itp.A teraz chce zmotywować właśnie Ciebie i pomoc Ci w osiągnięciu Twojego  sukcesu jakim będzie Twoja   piękna i szczupła sylwetka oraz końskie zdrowie. Zajęcia jakie prowadzi Aga są hipnotyzujące i uzależniające i nie może zabraknąć na nich właśnie Ciebie

Katarzyna Okoń

Katarzyna Okoń

Trenerka fitness

Ze sportem związana już od najmłodszych lat. W szkole podstawowej z zaangażowaniem trenowała taniec towarzyski, by w końcu rozpocząć swoją 6-letnia przygodę z tańcem nowoczesnym (hip-hop) oraz dancehall. W fitnessie zakochała się już od pierwszego kroku postawionego na stepie. Teraz fitness stał się jej pasją, radością, spełnieniem i tym, co dodaje jej w życiu energii, którą stara się zarażać wszystkich uczestników zajęć!
Jej ulubioną formą aktywności są zajęcia choreograficzne STEP, które oprócz miliona spalonych kalorii pozwalają wszystkim świetnie się bawić. Ogromną frajdę sprawia jej również prowadzenie wszelkiego rodzaju zajęć wzmacniających oraz spalających (Indoor Walking, TBC, Tabata, Interval, Body Pump, Turbo Spalanie, BPU, trening obwodowy). Regularnie doskonali swoje umiejętności na licznych szkoleniach i konwencjach fitness, jak i pogłębia swoją wiedze z zakresu żywienia i treningu siłowego. Największą radość sprawiają Kasi zmęczeni, ale uśmiechnięci i zadowoleni z zajęć i efektów klienci. Podstawą jej zajęć jest prawidłowa technika ćwiczeń, na którą zwraca szczególną uwagę, a także przyjazna atmosfera i uśmiech.
Dlaczego warto przyjść na moje zajęcia? Jeśli szukasz sporej dawki motywacji, świetnej zabawy oraz pozytywnej energii, a dodatkowo chcesz spalić trochę kalorii i wysmuklić sylwetkę to dobrze trafiłaś/eś – zapraszam na moje treningi!

Magdalena Kowalska

Trener personalny, instruktor FITNESS

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym, trenerem oraz zawodnikiem jeździectwa oraz instruktorem fitness. Medalistką Akademickich Mistrzostw Świata w jeździectwie oraz kilkukrotną finalistką Mistrzostw Polski. Sport to całe moje życie już od najmłodszych lat, a moi podopieczni osiągają liczne wysokie wyniki na zawodach sportowych. Jestem uczestniczką wielu szkoleń, warsztatów i konwencji m.in. Indoor cycling, step basic, functional balance, functional floor i step, eu4ya i pump. Jestem licencjonowanym instruktorem ANIMAL FLOW. Zajęcia ze mną to spora dawka ruchu i wytrzymałości ale przede wszystkim sprawność i zdrowie przy super muzyce. Staram się, by każdy trening był inny i ciekawy, ale i wyciskał siódme poty. Jestem absolutnym sympatykiem świeżego powietrza, zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania.

Prywatnie jestem właścicielką dwóch cudownie rozpieszczonych psów oraz jeszcze bardziej rozpieszczonego konia choć wszystkich podopiecznych czworonożnych oraz dwunożnych traktuje jak „swoich”.

 

 

 

 

Dariusz Selwa

Instruktor Zumby

Dariusz jest instruktorem Zumba Fitness od 2 lat. Nie jest tajemnicą, że Zumba to jego pasja. Na scenie to prawdziwa petarda energetyczna, która wyciśnie z Was siódme poty. Niezwykle pozytywny i zawsze  uśmiechnięty człowiek. Wykształcenie Darka kompletnie odbiega od sportu i fitnessu. Ukończył on mechanikę i budowę maszyn na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Z zamiłowania fotograf amator, interesuje się również grafiką.

Katarzyna Jankowska

Trener personalny

Kasia 22 lata , ambitna studentka Akademii Wychowania Fizycznego , na kierunku magister trener osobisty z dietetyką sportową .
Kierunek nie wybrany przez przypadek , ponieważ od dziecka związana jestem ze sportem .
 Jestem uczestnikiem międzynarodowych zawodów jeździeckich skoki przez przeszkody , swoją pasję również realizuje od lat na pływalni jako instruktor pływania, jednak najwięcej uwagi i czasu poświęcam treningom personalnym.
Jestem osobą bardzo empatyczną dlatego zawsze staram się zrozumieć potrzeby podopiecznego.
Swoją pracę traktuje jako połączenie ogromnej pasji z ciąglym rozwojem w tej dziedzinie .