Nasza kadra trenerska

Fitness

Anna Bałuka

Trenerka fitness

Sport towarzyszył mi od dziecka, był i jest sposobem wyrażania siebie. Jestem pasjonatką wszelkiego rodzaju ruchu, począwszy od biegów przełajowych, poprzez snowboard i nurkowanie. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się wiele lat temu i doprowadziła mnie do podjęcia decyzji, aby zacząć zarażać swoją pasją do sportu także innych ludzi.
Szczególnym zamiłowaniem darzę trening funkcjonalny deepWORK, którego fanką stałam się od pierwszego szkolenia. Dodatkowo ogromną frajdę czerpię z prowadzenia zajęć wzmacniających, jak i cardio (TBC, Body Shape, Fit Ball, Body Pump, Tabata, Interval, Zdrowy kręgosłup).
Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie doskonalę poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach w całej Polsce.
Podczas zajęć zwracam szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonania, bezpieczeństwo i oddech. Swoim uśmiechem i pozytywną energią, chcę zarazić wszystkich dookoła.
Pragnę, aby moje zajęcia były źródłem satysfakcji i pozytywnego zmęczenia oraz drogą do uzyskania pożądanych efektów.

Agnieszka Mika

Trenerka fitness

Aga Mika licencjonowany trener personalny oraz instruktor fitness. Absolwentka Wyższej Szkoły ,, Edukacja” na kierunku turystyka i rekreacja. Ze sportem związana od ponad 20 lat jako czynny zawodniczka lekkiej-atletyki zdobywała liczne sukcesy zdobywając miejsca na podium w ultramaratonach, biegach przełajowych itp.A teraz chce zmotywować właśnie Ciebie i pomoc Ci w osiągnięciu Twojego  sukcesu jakim będzie Twoja   piękna i szczupła sylwetka oraz końskie zdrowie. Zajęcia jakie prowadzi Aga są hipnotyzujące i uzależniające i nie może zabraknąć na nich właśnie Ciebie

Katarzyna Okoń

Katarzyna Okoń

Trenerka fitness

Ze sportem związana już od najmłodszych lat. W szkole podstawowej z zaangażowaniem trenowała taniec towarzyski, by w końcu rozpocząć swoją 6-letnia przygodę z tańcem nowoczesnym (hip-hop) oraz dancehall. W fitnessie zakochała się już od pierwszego kroku postawionego na stepie. Teraz fitness stał się jej pasją, radością, spełnieniem i tym, co dodaje jej w życiu energii, którą stara się zarażać wszystkich uczestników zajęć!
Jej ulubioną formą aktywności są zajęcia choreograficzne STEP, które oprócz miliona spalonych kalorii pozwalają wszystkim świetnie się bawić. Ogromną frajdę sprawia jej również prowadzenie wszelkiego rodzaju zajęć wzmacniających oraz spalających (Indoor Walking, TBC, Tabata, Interval, Body Pump, Turbo Spalanie, BPU, trening obwodowy). Regularnie doskonali swoje umiejętności na licznych szkoleniach i konwencjach fitness, jak i pogłębia swoją wiedze z zakresu żywienia i treningu siłowego. Największą radość sprawiają Kasi zmęczeni, ale uśmiechnięci i zadowoleni z zajęć i efektów klienci. Podstawą jej zajęć jest prawidłowa technika ćwiczeń, na którą zwraca szczególną uwagę, a także przyjazna atmosfera i uśmiech.
Dlaczego warto przyjść na moje zajęcia? Jeśli szukasz sporej dawki motywacji, świetnej zabawy oraz pozytywnej energii, a dodatkowo chcesz spalić trochę kalorii i wysmuklić sylwetkę to dobrze trafiłaś/eś – zapraszam na moje treningi!

Joanna Bochoń

Instruktor YOGI

Skończyłam AWF a potem studia podyplomowe na kierunku „Joga w profilaktyce i terapii”
Uwielbiam jogę za to ,że :
-pomaga przy problemach z kręgosłupem bo wzmacnia i rozciąga określone mięśnie stabilizujące kręgosłup i miednicę , rozluźnia napięcia
-uelastycznia ciało przez rozciąganie spiętych i skróconych mięśni
-polepsza trawienie bo prawidłowo oddychając podczas asan masujemy narządy wewnętrzne
-uspokaja osoby zestresowane i przepracowane
-stosuje się ją również w terapii depresji i stanów lękowych bo joga równocześnie podnosi poziom energii oraz przynosi uczucie głębokiego relaksu.
W moim życiu oprócz jogi jest mnóstwo sportu m.in. narciarstwo , nurkowanie , pływanie i jazda na rowerze.
Serdecznie zapraszam na moje zajęcia!

 

 

Dariusz Selwa

Instruktor Zumby

Dariusz jest instruktorem Zumba Fitness od 2 lat. Nie jest tajemnicą, że Zumba to jego pasja. Na scenie to prawdziwa petarda energetyczna, która wyciśnie z Was siódme poty. Niezwykle pozytywny i zawsze  uśmiechnięty człowiek. Wykształcenie Darka kompletnie odbiega od sportu i fitnessu. Ukończył on mechanikę i budowę maszyn na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Z zamiłowania fotograf amator, interesuje się również grafiką.